_MG_3858

Veli Görüşleri – Yazı

Cemile KESİKLER ÖNCÜ

Montessori eğitimi veriyor olması ve ortamın tertemiz olup içeri girince temizliğin hemen fark ediliyor olması tercih etmemdeki  en önemli faktörlerden biri oldu. Çocuklar doğal bir şekilde yetişiyorlar, kavramları öğreniyorlar. Mümkün olduğunca plastik oyuncak dünyasından uzak duruyorlar. Okul saatleri içinde havuz, bale, satranç, piyano gibi yan etkinlik seçme imkanın da olması güzel. Belirli periyotlarda tiyatroya gitmeleri de çocuğun gelişimi açısından faydalı. Gördüğümüz eksikleri de dikkate alıp düzeltici ve önleyici faaliyet almaları güzel. Değişmeye ve gelişmeye açık bir kurum.

Teşekkürler.


Burcu BALKAŞ ÇELİKTUĞ

Öncelikle sürekli yenilikler içinde olmanızdan dolayı çok mutluyum.Oğlum Ateş 2 yıldır Küçük Hazineler Anaokulu’nun öğrencisi Ateş. Okula gelirken çok mutlu. Sabahları hepinizin güler yüzü benim bile güne iyi başlamamı sağlıyor. En önemlisi de Ateş’in belki Montesorri sisteminden belki de kurumunuzun başarısından öz güveninin bu kadar yüksek olması ve her istediğim anda yanımda olduğunuzu bilmek bana huzur ve mutluluk veriyor.

Başarılarınızın devamını dilerim.


Sevcan AKMAN

Küçük Hazineler ailesiyle Temmuz 2015 yılından beri devam etmekteyiz.Okulumuzun eğitim sistemi ile oğlumuzda çok güzel gelişmeler gördük.Sosyal,aile ve insan ilişkileri iyi,paylaşmayı bilen,en önemlisi yemek seçme alışkanlığını sonlandıran bir çocuk oldu. Özellikle İngilizce dersi aldıkları günün akşamında evde öğrendiği kelimeleri anlatması,şarkıları tekrarlaması ve bilmediğimiz ingilizce şarkılarını aktarması bize okulumuzun eğitim kalitesi hakkında yeterli bilgi veriyor.Oğlumuzun böyle kaliteli bir eğitim aldığını gördüğümüz için çok mutluyuz.


Aylin BİLDİRİCİ

5 yaşında 10 gün süren olumsuz okul tecrübemizden sonra 6 yaşındaki okul arayışımızda daha butik olması ve uygulanan farklı sistemi dolayısı ile “Küçük Hazineler”i tercih ettik. Okula gitmemekte bir süre direnen kızım alışma sürecinde okulun doğru yaklaşımı ve bizi de doğru yönlendirmesi sayesinde okuluna artık çok mutlu ve severek gidiyor.

Okulda uygulanan sistemin kızımızın sosyal gelişimi üzerinde çok olumlu etkileri oldu. Olaylara çok farklı pencerelerden bakabiliyor. Ayrıca uygulanan sistemle kızımızın matematiği oyunla ama farklı bir mantıkla öğrendiğini görüyoruz. Bu sayede onun matematiğe olan ilgisini fark etmiş olduk. Emeği geçen herkese çok teşekkürler.


Ayse AKIN

Küçük Hazineler Anaokulu’nu tercih etmemizdeki nedenlerden biri eğitime önem verilmesi eğitim kadrosunun güler yüzlü sabırlı cana yakın olmaları okul ortamının temiz ve ferah olmasıdır. Oğlumu okuluna severek ve çok mutlu gidiyor.Buda bizi çok mutlu ediyor. Hergün okuldan geldiğinde farklı bilgilerle gelmesi bizi çok sevindiriyor. Emekleriniz için teşekkür ederiz…


 Özlem AYOL

Çocuğumu açılışından itibaren Küçük Hazineler ailesine gönderiyorum. Herşeyden önce uygulamış oldukları sistem çocuğuma bireysel becerilerinde olumlu gelişmeler sağladı. Beslenme üzerine çok steril ve çeşitlilik sağlamaları,arada çocuklarında birebir kendi yaptıkları besinleri yeme şanslarının olması olumlu sonuçlar doğuruyor. Yine güleryüzlü ve anlayışlı eğitim kadrosu ile çocuğum  okul öncesi gerekli eğitimi alıyor.

Teşekkürler , iyi ki varsınız…


Semra YURTTUTAN

Okulunuzu tercih sebeplerimin başında öğretmenler çok ilgili, güler yüzlü, vicdanlı ve sabırlı olmalarıdır. Ayrıca her bir çocuğun bireysel farklılıkların göz önünde bulundurulması, psikolojik danışmanın mevcut olması, kurumun temiz olması, montessori eğitimini benimsemiş öğretmenlerin olması, sağlıklı yiyeceklerin tercih edilmesi ve güvenlik açısından gözümüz arkada kalmadan çocuklarımızı emanet edip bırakabilmemiz Küçük Hazineler Anaokulu’nu diğer okullardan ayıran önemli özelliklerdendir.